Ірина та Ярослав (романтика Пуща-водиця, Київ)

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko, Kyiv, Київ, Киев)

На початку вересня я мав покинути Чернігів і відвідати нашу чудову столицю у справах. По завершенні котрих, вирішив скористатися давньою пропозицією — лишився погостювати у своїх друзів. П'ятничний Київ зустрів мене сонячною погодою та усмішками людей, які перебувають у передчутті дводенного перепочинку від роботи.

Коли надвечір ми зустрілися з моєю давньою подругою, виявилося, що на той час, поки я буду гостем Ірини, у нас намічена насичена програма з виїздом за місто. Це мене трохи збентежило, адже я мав намір провести для неї та її молодого чоловіка фотосесію саме у Києві.

 Однак їх аргументи виявилися беззаперечними: останні теплі дні, чисте повітря, сосновий ліс та озеро – були явною перевагою над принадами міста. Тож вранці наступного дня, забравши з собою велику компанію, ми рушили до кліматичного курорту «Пуща-водиця».

Вже на місці, поки встановлювався та підготовлювався мангал, я придивлявся до навколишніх пейзажів з метою їх сфотографувати. Але згадавши, що я перш за все весільний фотограф і мав намір влаштувати фотосесію для Ірини та Ярослава, витяг їх на коротеньку прогулянку лісом.

Хоча часу було не багато, поки друзі з нашої компанії готували м'ясо на вогні, ми все-таки встигли зробити кілька веселих, місцями романтичних фотографій. А чудовий настрій, створений під час цієї прогулянки, ще довго додавав веселого блиску очам. Кількома фотографіями хочеться поділитися і з вами.

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-001

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-002

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-003

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-004

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-005

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-006

Ira & Yaroslav, lovestory, couple (photographer Dmytro Pavlenko)-007

Leave a comment